صادرات خاویار ایران - رایبد خاویار
خاویار صادراتی
خاویار صادراتی در فرودگاه امام

خاویار صادراتی در فرودگاه امام

خاویار صادراتی ایران پس از دریافت مجوز سایتس برای فروش خاویار در بقیه کشورها، از فرودگاه امام ارسال می گردد. فرودگاه امام اصلی ترین فرودگاه کشور برای صادرات خاویار و گوشت خاویار ایرانی می باشد. این فرودگاه با داشتن تجهیزات لازم برای بررسی خاویار و حمل این محصول، ترمینالی مناسب برای صادرات خاویار ایرانی است. حجم زیادی از خاویار صادراتی از طریق فرودگاه امام به دیگر کشورها ارسال می شود. لذا مراکز فروش می توانند محصول خود را در این مکان نیز تحویل مشتری دهند. با توجه به اینکه صادرات محصولات مختلف امروزه از طریق خطوط هوایی بهتر بوده و می توانند حجم زیادی از محصولات داخلی را به کشورهای مختلف دنیا عرضه داشته، طبیعتا بهره گیری از فرودگاه های بین المللی بیشتر خواهد بود.

 

خاویار صادراتی و مرغوب در ایران

  1. خاویار بلوگا امپریال
  2. خاویار آسترا (خاویار طلایی)
  3. خاویار سوروگا (اوزون برون)
  4. خاویار بری

در زمینه صادرات انواع خاویار به کشورهای مختلف دنیا، فرودگاه امام تهران یکی از بهترین مکانها بوده و می توان با دریافت مجوزهای لازم بدون مشکل صادرات زیادی داشت.

بسته بندی خاویار ایرانی

تحویل خاویار صادراتی در فرودگاه

از آنجا که فرودگاه امام یکی از شاهراه ها برای صادرات خاویار بشمار می آید، اغلب مراکز فروش می توانند خاویار مد نظر مشتری خود را در این مرکز تحویل دهند. این موضوع در بسیاری از مواقع به نفع خریداران بوده و هزینه های مختلفی از دوش آنها برداشته می شود. این مجموعه نیز به منظور همکاری بهتر با مشتریان خود، می تواند خاویار را در فرودگاه امام تحویل آنها دهد.

خاویار صادراتی ایرانی

خاویار صادراتی ایرانی

ایران کشوریست که دارای محصولات صادراتی زیادی می باشد که خاویار یکی از آن محصولات موجود می باشد. ایران زمین دارای خاویارهای مختفی می باشد ولی خاویار بلوگا از بهترین نوع خاویار ایرانی و صادراتی ترین نوع خاویار به حساب می آید.  خاویار بلوگا صادراتی خود دارای انواع متعددی می باشد. انواع خاویار بلوگا:

  • امپریال
  • درجه یک
  • درجه دو

 

بسته بندی خاویار ایرانی

منبع: خاویار ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

شرکت خاویار ایران

شرکت صادرات خاویار اصل ایران

شرکت خاویار ایران رایبد خاویار و سایر مراکزی که در ایران برای صادرات خاویار اصل …

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار