صادرات خاویار ایران - رایبد خاویار
مرکز خرید خاویار ایرانی در تهران

خرید خاویار بلوگا صادراتی ارسال به اروپا

برای خرید خاویار بلوگا صادراتی و ارسال به اروپا می تواند به مجموعه رایبد خاویار مراجعه نمایید. این خاویار رقم صادراتی خاویار ایران محسوب می شود. خاویار از لحاظ اندازه دانه های خاویار بلوگا امپریال درشتترین خاویار در میان باقی خاویارها دارد. خرید خاویار بلوگا صادراتی با قیمت مناسب از طریق مجموعه فروشگاهی رایبد خاویار در ایران انجام می گیرد.

خرید خاویار بلوگا صادراتی ارسال به اروپا

خاویار بلوگا صادراتی در کشور فلاند و لهستان

خاویار ماهی بلوگا تولید شده در ایران با نام و برند خاویار بلوگا ایران به کشور لهستان، فنلاند سوئد و آلمان صادر می گردد. خاویار صادراتی ایران ارزش ارزی زیادی داشته و با ارز آوری می تواند بر چرخه اقتصاد مزرعه داران ماهی خاویاری تاثیر مهمی داشته باشد.

 

آیا شرکت های فعال در زمینه صادرات می توانند خاویار بلوگا را از تولید کننده ها خریداری و به منظور ارسال به قاره اروپا در بهترین شرایط آماده نمایند؟ در کشور ایران صادرات هر محصولی نیاز به تخصص و نیازهایی داشته که باید برای شرکتها فراهم باشد. به این ترتیب مراکزی می توانند در این راستا فعالیت کنند که مجوزهای لازم را داشته و بتوانند مشتریان خود را با بهترین محصول تامین کنند. در راستای صادرات خاویار به اروپا نیز این موضوعات اهمیت زیادی داشته و تنها شرکتهایی توانایی صادرات داشته که پیش نیازها لازم را فراهم کرده اند، به این ترتیب می توانند حجم زیادی از تولیدات داخلی را به کشورهای مختلف ارائه دهند.

خاویار بلوگا صادراتی در کشور فلاند و لهستان

خرید خاویار بلوگا صادراتی

تهیه بهترین گونه خاویار مانند بلوگا به منظور صادرات از مهمترین وظایف شرکت های صادر کننده می باشد. لذا باید آنها را از تولید کننده های حرفه ای تهیه کرده و بهترین شرایط بسته بندی و فرآوری را برای آنها فراهم کنند. با توجه به اینکه ارسال خاویار به کشورهای اروپایی یکی از مهمترین اهداف شرکت های مختلف بوده می توان تلاش شرکت ها را برای این منظور به وضوح دیده و خاویار صادراتی را ارائه می دهند.

انواع خاویار بلوگا صادراتی

 • خاویار بلوگا امپریال صادراتی
 • خاویار بلوگا درجه یک صادراتی
 • خاویار بلوگا رقم یک صادراتی
 • خاویار بلوگا درجه دو صادراتی
 • خاویار بلوگا رقم دو صادراتی

خرید خاویار بلوگا صادراتی

بازار فروش خاویار بلوگا

خاویار بلوگا در ایران و خارج دارای بازار فروش بسیار ویژه ای دارد. خرید خاویار بلوگا صادراتی بیشتر در بازارهای جهانی صورت می گیرد. خاویار بلوگا یکی از انواع خاویارهای تولید شده در ایران است که در رتبه بالاتری می باشد. خرید و فروش خاویار بلوگا در بازارهای مختلفی امروزه در حال انجام می باشد. بازار فروش خاویار بلوگا و تمام انواع خاویارها امروزه به صورت اینترنتی می باشد. خاویار بلوگا فقط مختص صادرات می باشد. خاویار بلوگا یکی از با ارزش ترین غاهایی است که از فیل ماهی خاویاری دریای خزر استحصال می شود و وارد کشورهای مختلف می شود.

انواع خاویار بلوگا صادراتی

 • سه صفر صادراتی
 • امپریال صادراتی
 • درجه یک صادراتی
 • درجه دو صادراتی

بازار فروش خاویار بلوگا

بیشترین صادرات خاویار بلوگا

صادرات خاویار پرورشی چند سالی است که رونق گرفته و همه ساله به میزان صادرات این خاویار افزوده می شود. بیشتر خاویارهای پرورشی که از ایران به کشورهای مختلف صادر می شوند بیشتر از نوع خاویار بلوگا می باشد. صادرات غذاهایی از قبیل خاویار همه ساله در حال انجام می باشد. خاویار محصولی ایرانی است که چون در ایران تولید شده محصولی مختص و صادراتی ایران شده است. بیشترین صادرات خاویار بلوگا به کدام کشورها انجام شده است؟

 • اروپا
 • امارات
 • فرانسه
 • اسپانیا
 • روسیه
 • و…..

بیشترین صادرات خاویار بلوگا

خواص خاویار بلوگا صادراتی

خاویاری یکی از انواع غذاها با ارزش غذایی بسیار بالا می باشد. مهم ترین غذای دریایی که خواص ویژه ای دارد خاویار می باشد. خاویار دارای کلسترول، سدیم، پتاسیم، کربوهیدرات، پروتئین، کلسم، آهن،منیزیم و ویتامین های مختلف زیادی می باشد که خود این موضوع سبب بالا رفتن خواص خاویار می شود. خاویار دارای مواد مغذی زیادی است و خود امر باعث شده تا خاویار خواص درمانی زیادی برای دند انسان داشته باشد که ما در این متن برای شما به تعدادی از آنها اشاره می نماییم.خواص خاویار عبارتند از:

 • خاویار تامین کننده آنتی اکسیدان بدن است
 • خاویار فشار خون بدن را تنظیم می کند
 • خاویار باعث درمان بیماری قلبی می شود
 • خاویار دارای خواص ضد ویروسی می باشد
 • یکی از خواص خاویار بازسازی هموگلوبین خون می باشد
 • خوردن خاویار باعث تقویت عضلات بدن می شود
 • خوردن خاویار سلامت استخوان ها را تضمین می کند
 • خوردن خاویار کم خونی را درمان می کند
 • خوردن خاویار باعث کاهش استرش می شود
 • خوردن خاویار میگرن را درمان می کند

در بالا خواص خاویار را بریتان بیان نموده ایم و همانگونه که مشاهده کردید خاویار علاوه بر لوکس بودن مانند غذاهای دریایی دیگر دارای خواص درمانی خیلی زیادی می باشد پس سعی کنید با خوردن خاویار سلامت بدن خود را تضمین نمایید. خرید خاویار بلوگا صادراتی را از مکان های بسیار مهم و معتبر انجام دهید تا بتوانید از خواص درمانی اش بهر مند شوید.

خواص خاویار بلوگا صادراتی

خرید خاویار الماس

خاویار الماس یکی دیگر از نام های خاویار بلوگا است. خاویار بلوگا به نام خاویار الماس، مروارید سیاه، خاویار امپریال، خاویار رویال، مروارید دریای خزر و…… شهرت دارد. خرید خاویار بلوگا صادراتی یا همان خاویار الماس از طریق فروگاههای معتبری همچون فروشگاه رایبد خاویار امکان پذیر می باشد. خاویار بلوگا یکی از مهم ترین خاویارهای تولید شده در ایران است که بیشتر برای صادرات استفاده می شود. خاویار بلوگا ایرانی یا همان الماس دارای طعم و مزه بسیار عالی می باشد که برای همه افراد دلپذیر می باشد و خود این موضوع سبب خرید خاویار بلوگا صادراتی به صورت اینترنتی شده است.

خرید خاویار الماس

خرید خاویار ایرانی بلوگا

خاویار بلوگا یکی از نمونه خاویارهای عالی ایرانی می باشد. خاویار بلوگا دارای دانه های زیبا و بزرگ تر از بقیه خاویارها می باشد. خرید و فروش خاویار ایرانی بلوگا به صورت های حضوری و اینترنتی در ایران در حال انجام می باشد. خرید خاویار بلوگا صادراتی با استفاده از این سایت و مشاورینی که دارد در ایران و خارج از ایران در حال انجام می باشد. خاویارهای ایرانی به میزان زیادی در ایران وجود دارد که خاویار بلوگا نیز یکی از آنها می باشد. خاویار ایرانی بلوگا ویژگی های منحصر به فردی مانند رنگ، طعم، اندازه و…. را دارا می باشد که خود این موضوع سبب شده تا یکی از مهم ترین نمونه خاویارهای صادراتی ایران باشد.

خرید خاویار ایرانی بلوگا

خرید خاویار بلوگا اعلاء

یکی از نمونه های اعلاء خاویار ایرانی خاویار بلوگا می باشد. اویار بلوگا از ماهی خاویاری اعلاء به نام فیل ماهی ایرانی استحصال شده است. خاویار بلوگا دارای رنگ بندی خاصی بین قهوه ای روشن تا تیره می باشد. اندازه خاویار بلوگا نیز منحصربه فرد است جون در بین تمام خاویاها اویار بلوگا است که دارای درشت ترین دانه ها می باشد و تمام این ویژگی ها باعث شده تا خاویار بلوگا یکی از نمونه های صادراتی باشد.

خرید خاویار بلوگا اعلاء

خاویار تقلبی در ایران

خاویار یکی از انواع خوراکی لوکس بوده که احتمال تقلب در آن زیاد بوده و مجموعه های مختلف در تلاش برای ارائه انواع خاویار بی کیفیت و قلابی دارند. از این رو در بازار کشورهای مختلف دنیا می توان شاهد ارائه انواع خاویار بی کیفیت بود که اغلب برندهای فیک هستند.

در بازار ایران نیز می توان شاهد توزیع انواع خاویار تقلبی نیز بود. این تولیدات که کیفیت مطلوب نداشته، اغلب وارداتی بوده و در دیگر کشورها مانند چین و آذربایجان تولید می شوند. با توجه به اینکه ایرانی ها در انتخاب و خرید انواع خاویار درجه یک و طبیعی دقت نظر داشته، همواره محصولاتی را انتخاب خواهند کرده که از بهترین برندها بوده و کیفیت عالی دارند. خوشبختانه در حال حاضر انواع خاویار درجه یک توسط شرکتهای ایرانی تولید و ارائه می شوند. لذا تهیه و استفاده از این خاویارها به راحتی صورت می گیرد.

خاویار تقلبی در ایران

تشخیص خاویار تقلبی از اصل

مسلما در رابطه با تشخیص خاویار تقلبی و اصل راهکارهایی وجود داشته که می تواند به خریداران کمک زیادی کند. به این ترتیب خریداران با در نظر گرفتن این شاخصه ها سعی در بررسی کیفیت و اصل بودن خاویار دارند.

خاویار تقلبی از نظر ظاهری تفاوت زیادی به نوع اصل داشته و می توان با توجه به رنگ و شفافیت آنها را تشخیص داد. معمولا نوع تقلبی خاویار رنگ بسیار شفاف و زیبا داشته تا خریداران را دچار اشتباه کند. به همین دلیل می توان به راحتی آنها را تشخیص داد. خاویار اصل با بسته بندی هایی ارائه می شوند که به صورت تخصصی طراحی شده و بالاترین کیفیت را دارند. از این رو می توان با بررسی نوع بسته بندی نیز خاویار اصل را مشخص نمود.

تشخیص خاویار تقلبی از اصل

نمایندگی رسمی رایبد خاویار

البته به خریداران مختلف در بازار ایران توصیه اکید می شود در خرید انواع خاویار از مجموعه های تخصصی و معتبر کمک بگیرند. زیرا این شرکتها می توانند مشتریان خود را در بهترین شرایط تامین نیاز کرده و باکیفیت ترین نوع خاویار اصل را ارائه می دهند. شرکت رایبد خاویار یکی از توزیع کننده های بزرگ و شناخته شده در زمینه تولید و بسته بندی انواع خاویار می باشد. این مجموعه تولیدات درجه یک و استاندارد را به صورت مستقیم راهی سراسر کشور می کند. لذا می توانید با ارتباط گرفتن با این مجموعه خاویار اصل ایرانی را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب خریداری کنید. خرید خاویار بلوگا صادراتی از طریق نمایندگی رایبد خاویار به صورت اینترنتی و کاملا آنلاین امکان پذیر است.

انواع محصولات موجود در نمایندگی رایبد خاویار

 • خاویار
 • گوشت تازه
 • گوشت دودی
 • ماهی خاویاری زنده
 • بچه ماهی خاویاری
 • قارچ ترافل
 • کرم خاویار

نمایندگی رسمی رایبد خاویار

 

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

صادرات ماهی خاویاری پرورشی

صادرات ماهی خاویاری پرورشی از ایران

صادرات ماهی خاویاری پرورشی از ایران به کشورهایی مانند ترکیه و روسیه به دلیل بالا …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار