صادرات خاویار ایران - رایبد خاویار
صادرات خاویار به عراق

صادرات خاویار ایران به کشور های همسایه

صادرات خاویار ایران به عراق و کشور های همسایه با بسته بندی های کاملا استاندارد انجام می گیرد. کمتر کسی است که با خاویار این محصول دریایی بسیار مفید و عالی آشنایی نداشته باشد. خاویار به خاطر مواد بسیار مفیدی که دارد بسیار گران می باشد و در رده غذاهای لوکس قرار دارد و به همین علت در درمان بسیاری از بیماری ها مناسب است. متخصصان ما این ماهیان ارزشمند را در استانداردترین شرایط پرورش داده و تخم آن را جهت بهره بری در شرایط استاندارد بسته بندی کرده اند.

صادرات خاویار ایران

صادرات خاویار ایران به کشور های همسایه

تقریبا به اکثر کشورهای خاورمیانه که در همسایگی ایران هستند خاویار ایرانی صادر شده است. که نمونه هایی از آن کشورها عبارتند از:

  • ترکیه
  • عراق
  • کویت
  • لبنان
  • امارات
  • افغانستان
  • قطر
  • عمان
  • و…

صادرات خاویار ایران

قیمت خاویار بلوگا امپریال

خاویار بلوگادارای درجه بندی متفاوتی است که امپریال نمونه بهترین خاویار بلوگا فیل ماهی می باشد. خاویار بلوگا یکی از محصولات غذایی است که در نوع خود بسیار بی نظیر می باشد. یکی از لوکس ترین و شیک ترین خاویارهایی که در ایران وجود دارد خاویار بلوگا امپریال می باشد. خاویار بلوگا خاویاری شفاف است که دارای رنگ خاکستری یره و روشن است. خاویار ایرانی بلوگا در نوع خود همتا ندارد. کیفیت خاویار بلوگا امپریال خیلی خیلی بالا می باشد و این امر باعث شده تا قیمت آن نیز بالا برود.

خرید خاویار ایرانی برای صادرات

تاثیر خاویار بر بیماری ها

خاویار ایرانی برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید می باشد. خاویار دارای ویتامین های بسیار زیادی می باشد که ویتامین B12 یکی از نمونه ویتامین هایی است که در خاویار موجود می باشد و این ویتامین یکی از ویتامین های مفیدی است که در درمان ناباروری مفید می باشد. به همین دلیل است که توصیه می شود تا مردها برای درمان ناباروری و افزایش میزان اسپرم خود از خاویار را جزعی از سبد غذایی خود قرار داده و از آن استفاده نمایند.

قیمت خاویار بلوگا امپریال

منبع: ماهی و میگو ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

روش صادرات خاویار

مراحل و روش صادرات خاویار از ایران

شرکت ها مختلف باید مراحل و روش صادرات خاویار از ایران را به خوبی دانسته …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار