خانه / خاویار صادراتی / صادرات خاویار ایران به کشور های همسایه
صادرات خاویار ایران
صادرات خاویار ایران به کشور های همسایه

صادرات خاویار ایران به کشور های همسایه

صادرات خاویار ایران به کشور های همسایه با بسته بندی های کاملا استاندارد انجام می گیرد. کمتر کسی است که با خاویار این محصول دریایی بسیار مفید و عالی آشنایی نداشته باشد. خاویار به خاطر مواد بسیار مفیدی که دارد بسیار گران می باشد و در رده غذاهای لوکس قرار دارد و به همین علت در درمان بسیاری از بیماری ها مناسب است. متخصصان ما این ماهیان ارزشمند را در استانداردترین شرایط پرورش داده و تخم آن را جهت بهره بری در شرایط استاندارد بسته بندی کرده اند.

صادرات خاویار ایران

صادرات خاویار ایران به کشور های همسایه

تقریبا به اکثر کشورهای خاورمیانه که در همسایگی ایران هستند خاویار ایرانی صادر شده است. که نمونه هایی از آن کشورها عبارتند از:

  • ترکیه
  • عراق
  • کویت
  • لبنان
  • امارات
  • افغانستان
  • قطر
  • عمان
  • و…

صادرات خاویار ایران

قیمت خاویار بلوگا امپریال

خاویار بلوگادارای درجه بندی متفاوتی است که امپریال نمونه بهترین خاویار بلوگا فیل ماهی می باشد. خاویار بلوگا یکی از محصولات غذایی است که در نوع خود بسیار بی نظیر می باشد. یکی از لوکس ترین و شیک ترین خاویارهایی که در ایران وجود دارد خاویار بلوگا امپریال می باشد. خاویار بلوگا خاویاری شفاف است که دارای رنگ خاکستری یره و روشن است. خاویار ایرانی بلوگا در نوع خود همتا ندارد. کیفیت خاویار بلوگا امپریال خیلی خیلی بالا می باشد و این امر باعث شده تا قیمت آن نیز بالا برود.

خرید خاویار ایرانی برای صادرات

تاثیر خاویار بر بیماری ها

خاویار ایرانی برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید می باشد. خاویار دارای ویتامین های بسیار زیادی می باشد که ویتامین B12 یکی از نمونه ویتامین هایی است که در خاویار موجود می باشد و این ویتامین یکی از ویتامین های مفیدی است که در درمان ناباروری مفید می باشد. به همین دلیل است که توصیه می شود تا مردها برای درمان ناباروری و افزایش میزان اسپرم خود از خاویار را جزعی از سبد غذایی خود قرار داده و از آن استفاده نمایند.

قیمت خاویار بلوگا امپریال

منبع: ماهی و میگو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع خاویار صادراتی اصل چقدر است؟

قیمت انواع خاویار صادراتی چقدر است؟ برای صادرات خاویار تمام انواع قیمت های خاویار ایرانی …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید