خانه / خاویار صادراتی / صادرات خاویار بلوگا از ایران
صادرات خاویار بلوگا
صادرات خاویار بلوگا از ایران

صادرات خاویار بلوگا از ایران

برای صادرات خاویار بلوگا از ایران، بخش خصوصی در سال های اخیر با ورود به تولید ماهیان خاویاری و صنعت خاویار ایران، تلاش های خوبی کرده اند و با پیدا کردن بازار های هدف در کشور آلمان، انگلیس، اتریش، ایتالیا و… می خواهند نقش بیشتری در صادرات خاویار بلوگا ایرانی به اروپا داشته باشند. تلاشی هایی که بخش خصوصی برای صادرات خاویار ایرانی بلوگا رویال انجام می دهد با حمایت دولت سریع تر و بهتر نتیجه مطلوب به دست می آید. نیاز است بخش خصوصی و دولت با یکدیگر تعامل بیشتری با هم داشته باشد تا موفقیت و پیشرفت در بخش صادرات غیر نفتی افزایش یابد.

صادرات خاویار بلوگا

فروش خاویار بلوگا

خاویار ایرانی موجود در ماهیان خاویاری دریای خزر دارای انواع مختلفی می باشد که بلوگا یکی از انواع آن است که از فیل ماهی دریای خزر استحصال می شود. یکی از اص ترین مواد غذایی که در کل جهان وجود دارد خاویار می باشد. خاویار ایرانی دارای خواص استثنایی و عجاب انگیز  است و این امر باعث شده که چه در خارج و چه در داخل کشور ایران دارای علاقه مندان زیادی باشد و این امر باعث شده  تا خاویار بلوگا ایرانی به صورت ویژه به فروش برسد.

فروش خاویار صادراتی در بلژیک

استفاده خاویار در دوران بارداری

خاویار دارای خواصی است که استفاده آن در زمان بارداری می تواند باعث سلامتی مادر و فرزند باشد و سلامتی این دو را بالا ببرد. در کل نه ماه دوران باردای مادر اگر از خاویار استفاده کند می تواند قوای جسمانی و فرزند خود را افزایش دهد و با این کار می تواند از ابتلا به بسیاری از بیماری ها برای خود و فرزندش را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. مادر باید برای جذب کلسیم و فسفر از ماهی در این دوران تغذیه کند ولی بیشتر ماهیان دارای جیوه هستند و لازم به ذکر است که ماهیان خاویاری و خاویارشان جیوه ندارند و مادر می تواند با خیالی راحت از خاویار ایرانی تغذیه نماید.

فروش خاویار بلوگا

صادرات خاویار بلوگا ایرانی

صادرات خاویار بلوگا

منبع: بازار صادرات ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع خاویار صادراتی اصل چقدر است؟

قیمت انواع خاویار صادراتی چقدر است؟ برای صادرات خاویار تمام انواع قیمت های خاویار ایرانی …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید