صادرات خاویار ایران - رایبد خاویار
صادرات خاویار دریای خزر
صادرات خاویار دریای خزر به اروپا

صادرات خاویار دریای خزر به اروپا

آیا امکان صادرات خاویار دریای خزر به اروپا وجود دارد؟ چه مزیت هایی در خاویار دریای خزر وجود داشته که سبب مورد توجه قرار گرفتن آن از سوی کشورهای اروپایی شده و در حال حاضر صادرات خوبی را به دنبال داشته است؟ صنعت خاویار در ایران بیش از ۵۰ سال قدمت داشته و می توان گسترش آن را در طول این سالها به خوبی شاهد بود. صادرات خاویار از ایران به کلیه کشورها از جمله اروپا این روزها به خوبی امکان پذیر می باشد. برای صادرات خاویار به اروپا نیاز به مجوز سایتس و دامپزشکی از طرف شیلات می باشد.

صادرات خاویار دریای خزر
صادرات خاویار

صادرات خاویار دریای خزر با برند خاویار ایران

به طوری که در حال حاضر اغلب کشورهای دنیا خاویار دریای خزر را با نام شرکت های ایرانی شناخته و مصرف می کنند. این محصول امروزه به صورت کاملا علمی و به عنوان صنعت سود آوری دنبال شده و می توان تولید سالانه کشور را قابل توجه دانست. در سال های اخیر مزارع مختلف پرورش ماهی خاویار در کشور راه اندازی شده که به صنعت بیش از پیش کمک کرده است. بیش از 90 درصد خاویار که در جهان صادر می شود در ایران تولید می شود و این امر باعث شده تا کلیه خاویارهای موجود را به خاویار ایرانی مشهور باشد.

صادرات خاویار به اروپا
خاویار دریای خزر

صادرات خاویار به اروپا

با آنکه در حال حاضر رقبای سر سخت مانند چین وارد بازار جهانی خاویار شده است، اما باز هم محصول ایران جزء بهترین خاویار دنیا بشمار می رود. از همین رو می توان شاهد صادرات حجم زیادی از خاویار دریای خزر به کشورهای اروپایی بوده که توسط ایرانی ها صورت گرفته و سبب شده برندهای مختلف مورد توجه قرار گیرند.

صادرات خاویار به اروپا
خاویار دریای خزر

کشورهای اروپایی واردکننده خاویار ایران

  1. آلمان
  2. بریتانیا
  3. اسپانیا
  4. ایتالیا
  5. اتریش
  6. ترکیه
  7. فرانسه و…

رقم های صادراتی خاویار ایران

منبع: فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

رایبد تولیدکننده خاویار صادراتی

شرکت خاویار صادراتی بلوگا

هر شرکت خاویار صادراتی درجه یک را از بهترین ها انتخاب کند، طبیعتا میزان مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار