خانه / خاویار صادراتی / صادرات خاویار فیل ماهی بلوگا
صادرات خاویار فیل ماهی
صادرات خاویار فیل ماهی بلوگا

صادرات خاویار فیل ماهی بلوگا

خاویار سهم اصلی صادرات خاویار فیل ماهی بلوگا را در بازار ایران دارد. سالهاست که صید ماهی خاویاری از دریا خزر ممنوع و غیر مجاز اعلام شده است. این محدودیت حتی در سال های آینده نیز باقی می ماند و حتی شاید بیشتر بیشتر شود. دلیل این ممنوعیت در خطر انقراض بودن ماهی خاویار می باشد و زیادی از بین رفتن این ماهی ها باعث شده تا خاویار و انواع آن نیز کمیاب شود و خاویار ایرانی روز به روز کاهش پیدا کند و حتی صادراتش هم کاهش یابد.

صادرات خاویار فیل ماهی

اوج صادرات خاویار فیل ماهی بلوگا در کریسمس

خاویار فیل ماهی که به آن خاویار بلوگا گفته می شود، مرغوبترین رقم خاویار برای صادرات است. در روزهایی که کریسمس در اروپا و کشور های مسیحی دنیا جشن گرفته می شود، بیشترین میزان برای خرید خاویار ثبت می گردد. پرورش فیل ماهی و سایر ماهیان خاویاری در کشورمان فرصتی ایجاد کرده است که تولید و صادرات خاویار بلوگا ایرانی در دنیا حرف اول را بزند. حتی تجار کشور روسیه (روسیه یکی از بزرگترین تولید کنندگان خاویار) نیز خاویار ایرانی را می خرند.

صادرات خاویار فیل ماهی

صادرات خاویار فیل ماهی بلوگا

بزرگترین ماهی خاویاری که در رده تاس ماهیان در دریای خزر وجود دارد ماهی خاویاری فیل ماهی می باشد. خاویار ماهی فیل ماهی نیز دارای دانه هایی درشتر از بقیه ماهیان می باشد. خاویار ماهی فیل ماهی اویاری را بلوگا نام گذاری کرده اند. خاویار فیل ماهی و گوشت ماهی خاویاری فیل ماهی به دلیل خوشمزه بودن و معروف بودن بیشتر به کشورهای متلف صادر می نامند و این صادرات تا حدی است که باعث شده تا این ماهی جزء ماهی های صادراتی ایرانی باشد. خاویار فیل ماهی یکی از محصولات ویژه صادراتی ایران زمین می باشد.

صادرات خاویار فیل ماهی بلوگا

رقم های مختلف خاویار بلوگا ایرانی:

  1. خاویار بلوگا امپریال
  2. خاویار بلوگا رویال
  3. خاویار بلوگا درجه یک
  4. خاویار بلوگا درجه دو

صادرات خاویار فیل ماهی

منبع: فیل ماهی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع خاویار صادراتی اصل چقدر است؟

قیمت انواع خاویار صادراتی چقدر است؟ برای صادرات خاویار تمام انواع قیمت های خاویار ایرانی …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید