خانه / صادرات خاویار ایرانی / فواید و خواص مصرف خاویار در بارداری
فواید و خواص مصرف خاویار در بارداری

فواید و خواص مصرف خاویار در بارداری

فواید و خواص مصرف خاویار در بارداری چیست و چه تأثیراتی می تواند بر روی بدن داشته باشد؟ از خواص و فواید خاویار چه می دانید؟ آیا مصرف خاویار در دوران بارداری مضر است یا مفید؟ خاویار گونه ای از برترین و مرغوبترین غذا های دریایی بوده است که در اندازه های بزرگ و کوچک در بازار به فروش می رسد. البته از انواع خاویار که در کشور های مختلف عرضه می گردد می توان به خاویار بلوگا ایرانی، سوروگا و آسترا اشاره کرد. خاویار از مواد معدنی بسیار مفید تشکیل شده است و می توان گفت که ۲۵ درصد از این محصول را کلسترول و ۷۵ درصد از آن را لستین تشکیل می دهد.

فواید و خواص مصرف خاویار در بارداری

تولیدکننده اصلی خاویار ایرانی در جهان

خاویار از دسته مواد غذایی و دریایی که با ارزش بسیار بالایی همراه می باشد و البته این محصول در دریای خزر تولید می شود و حدود ۹۳ درصد از خاویار کل جهان توسط این دریا تولید می گردد. خاویار ایرانی از دسته خاویار های اصل و مرغوب جهان بوده است که بیش تر به صورت صادراتی در بازار خرید و فروش می گردد.

تولیدکننده اصلی خاویار ایرانی در جهان

کشورهای تولید کننده خاویار

  • ایران
  • روسیه
  • آذربایجان
  • ترکمنستان
  • آمریکا
  • چین
  • قزاقستان
  • ترکیه
  • و…

ناگفته نماند که مرغوب ترین و گرانترین خاویار جهان، خاویار بلوگا است که به دلیل داشتن رنگ روشن خاکستری و همچنین داشتن اندازه های بزرگ از مرغوبیت زیادی برخوردار بوده و البته از انواع خاویار صادراتی جهان محسوب می شود. این خاویار از اسید های چرب غیر اشباع برخوردار می باشد و دارای خواص زیادی بوده است که در ادامه بیش تر در مورد آن صحبت شده است.

فواید و خواص مصرف خاویار در بارداری

فواید و خواص مصرف خاویار در بارداری چیست؟

خاویار دارای خواص زیادی بوده است و البته مصرف این محصول در زمان بارداری نه تنها دارای مشکل نمی باشد بلکه از خصوصیات ارزنده ای نیز برخوردار است. البته توصیه شده است که در زمان بارداری حتماً از خاویار پاستوریزه شده استفاده گردد چرا که این نوع خاویار برای مادران باردار مناسب بوده است. از خواص دیگر خاویار می توان گفت که این محصول دارای ارزش غذایی بالایی بوده است و همچنین سرشار از اسید های چرب امگا۳ می باشد و برای درمان بیماری های قلبی و عروقی بسیار مفید بوده است. خاویار برای رفع کم خونی بسیار مناسب بوده و می تواند ویتامین های بدن را تأمین نماید.

منبع: ماهی و میگو ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار مروارید برای فرودگاه

قیمت خاویار مروارید برای فرودگاه

قیمت خاویار مروارید در فرودگاه بین المللی دو برابر فروش ما در شهرهای و کشورهای …

بدون دیدگاه