صادرات خاویار ایران - رایبد خاویار
خانه / خاویار ایران / قیمت عمده خاویار در بازار

قیمت عمده خاویار در بازار

قیمت عمده خاویار در بازار داخلی نسبت به بازار خارجی بسیار بیشتر است که این قیمت بسیار زیاد و لذا تولید کنندگان به بازار داخلی علاقه بسیاری پیدا کرده اند.
البته حدود ده سال است که به دلیل اینکه ماهی خاویار در حال انقراض است برداشت آن از دریای خزر ممنوع گردیده که این امر به کند کردن روند نابودی این ماهی کمیاب خزری کمک کرده است و اگر برداشستی انجام گرده به علت تحقیقی و تکمیل کردن ذخایر ماهی خاویار است .

قیمت عمده خاویار در بازار

آشنایی با خاویار

خاویار جز ماهیان بسیار مقوی است که دانه های مقوی ای را تولید می کند که به دو نوع پرورشی و دریایی می توان پیدا کرد ماهیان خاویان انواع گوناگونی دارند که ۲۷ گونه هستند و پنج گونه آن در دریای خزر یافت می شود و فروش آن به صورت عمده از طریق اینترنت توسط فروشگاه های آنلاین انجام می شود.
خاویار جزو ماهیانی است که جزو اقلام صادراتی است بدین صورت که ۸۵ درصد آن به صورت صادرات به کشور های کانادایی و آمریکایی انجام می شود ، قیمت عمده آن به صورت درجه بندی انجام می گیرد که فروش به صورت گرمی انجام می گیرد.
خاویار جزو ماهیان تاس ماهی است و در گذشته از سراسر جهان به ایران می آمدند تا این ماهی را بخرند در بازار کنونی حهان این ماهی در بازار چینی ها فروش بیشتری دارد و حتی به صد تن سالیانه در این کشور می رسد.

قیمت عمده خاویار در بازار

قیمت عمده خاویار سوروگا

خاویار سوروگا جز مرغوب ترین ماهیان دریای خزر است که البته نسبت به بقیه ماهیان خواص کمتری دارد و این ماهی از گونه اوزون برون منشا گرفته است و مشتریان بسیاری دارد و جز ماهیان درجه یک دریای خزر است.

قیمت عمده خاویار در بازار

قیمت عمده خاویار در بازار

خاویار بولگا یکی از ماهیان مرغوب جهان است که فروش بسیاری دارد و به صورت دانه های سیاه به مصرف می رسد این ماهی که جزو گونه فیل ماهی است فروش بسیار دارد و می توان جزو ماهیان گران قیمت و درجه یک خاویار دانست.
از دیگر انواع ماهی ماهی که به صورت عمده در بازار ایران به فروش می رسد می توان به :

  • آستارا
  • طلایی

اشاره کرد که این ماهیان نیز با قیمت های متفاوتی عرضه می گردند.

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

ارزان ترین خاویار

شرکت های تولید کننده ارزان ترین خاویار

شرکت های تولید کننده داخلی با ارائه ارزان ترین خاویار اصل توانسته اند این محصول …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار