خانه / خاویار صادراتی / میزان خرید و صادرات خاویار
میزان خرید و صادرات خاویار

میزان خرید و صادرات خاویار

طبق برنامه دولت مبنی بر تولید خاویار در برنامه ششم میزان خرید و صادرات خاویار باید به حدود ۱۰ تن برسد. این برنامه با گسترش استخر های خاویاری و افزایش تولید و تکثیر بچه ماهی خاویاری در حال اجراست. از مقصدهای اصلی صادرات خاویار به کشورهای انگلیس، امارات، آلمان و فرانسه اشاره نمود. اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه صادرات خاویار و شرایطی که برای صادرات این محصول ایرانی وجود دارد، را از قسمت بازرگانی رایبد خاویار جویا شوید.

میزان خرید و صادرات خاویار

میزان خرید و صادرات خاویار

آِیا می توان میزان خرید خاویار را در بازار داخلی و صادرات آن را به دیگر کشورهای دنیا مورد مقایسه قرار داد؟از این بررسی می توان چه نتیجه ای بگیریم؟ همانطور که می دانید اغلب محصولات خوراکی هم در بازار ایران فروش خوبی داشته و هم به دیگر کشورها صادرات می شوند. اما بین آنها متفاوت بوده و معمولا تولیدی ها با بررسی بازار داخلی و خارجی می توانند عملکرد بهتری در فروش محصولات خود کنند.

خرید و صادرات خاویار

خرید و صادرات خاویار ایرانی

در سال های اخیر که میزان صادرات خاویار افزایش یافته است. این موضوع می تواند نشانگر افزایش تقاضا و میل به خرید برای خاویار ایرانی در دیگر کشورها باشد. تا جایی که اغلب کارشناسان بازار بر این باورند که صادرات خاویار به دیگر کشورها از فروش آن در داخل کشور بیشتر خواهد بود. این موضوع برای تولیدکنندگان یک مسئله بسیار مهم و حیاتی می باشد. میزان صادرات خاویار حدود 50% خاویار تولید شده در ایران می باشد. خاویار یکی از بهترین تولیدات دریایی برای فروش در داخل و خارج از کشور است. به همین دلیل فعالیت شرکتها را می توان به صورت ترکیبی از بازارهای مختلف دید.

خرید و صادرات خاویار

فرآورده های ماهی خاویار

  • خاویار ایرانی
  • گوشت خاویار
  • گوشت دودی خاویار
  • گوشت کبابی خاویار
  • پوست ماهی خاویار
  • روغن خاویار
  • انواع بچه ماهی خاویاری
  • سایر محصولات ماهیان خاویاری

خرید و صادرات خاویار

منبع: خاویار ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع خاویار صادراتی اصل چقدر است؟

قیمت انواع خاویار صادراتی چقدر است؟ برای صادرات خاویار تمام انواع قیمت های خاویار ایرانی …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید