صادرات خاویار ایران - رایبد خاویار
ماهی خاویار دریای خزر

فروش ماهی خاویار دریای خزر

دریای خزر زیستگاه اصلی بسیار از ماهی های خاویار است. حتی ماه های خاویار مهاجرتی نیز دریای خزر را برای تخم ریزی انتخاب می کنند. در این مطلب به فروش ماهی خاویار دریای خزر می پردازیم.

ماهی خاویار دریای خزر

گران ترین ماهی های خاوریاری در دریای خزر زندگی می کنند. دلیل اصلی گران بودن آن ها هم کیفیت بالای خاویار آن ها و تعداد تخم ریزی کم آن ها در طول سال دارد. به دلیل آب شور و دمای مناسب دریای خزر این گونه ماهی ها به سمت این دریا جذب می شوند. فیل ماهی رتبه اول گران ترین ماهی خاویار را از آن خود کرده و به دنبال آن قره برون به ترتیب رتبه دوم را از آن خود کرده است. در تمام جهان تنها 27 نوع ماهی خاویاری وجود دارد که 5 نوع آن در دریای خزر زیستگاه دارند. از این 5 نوع می توان به :

• فیل ماهی
• قره برون
• شیب
• اوزون برون
• تاس ماهی

خواص خاویار

خاویار دارای خواص بسیاری است. در درمان بیماری های قلبی عروقی به دلیل داشتن اومگا 3 بالا معجزه می کند. قدرت دید را قوی می کند. برای ناراحتی اعصاب بسیار مناسب است. همچنین به دلیل پروتئین بالا در تقویت ماهیچه ها اثرات فوق العاده ای دارد. دارای کلسیم و فسفر فراوان است که از پوکی استخوان جلوگیری کرده و به تقویت آن می پردازند.

انواع خاویار اصل ایرانی که خواص زیادی دارند عبارتند از:

  • بلوگا اصل
  • سوروگا اصل
  • آسترا اصل
  • بری اصل

فروش ماهی خاویار دریای خزر

ماهی خاویار دریای خزر، با کیفیت بالا در بسیاری مراکز فروش شمال کشور به چشم می خورند. قیمت آن ها معمولا نسبتا بالاست اما می توانید از نوع اوزون برون آن خریداری کنید، زیرا به دلیل ریز بودن دانه های خاویارش قیمت مناسب تری دارد.
فروش این گونه ماهی ها در بین دست فروش ها نیز رواج دارد، اما با کیفیت نسبتا پایین تر از فروشگاه های توزیع آن ها. می توانید در بعضی از بازار های شمال کشور، زمانی که این ماهی را در حراج میگذارند نیز با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

ماهی خاویار دریای خزر

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

صادرات ماهی خاویاری پرورشی

صادرات ماهی خاویاری پرورشی از ایران

صادرات ماهی خاویاری پرورشی از ایران به کشورهایی مانند ترکیه و روسیه به دلیل بالا …

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار