صادرات خاویار ایران - رایبد خاویار
بهترین خاویار جهان
عرضه عمده بهترین خاویار جهان

عرضه عمده بهترین خاویار جهان

شرکت های فعال در کشور توانایی تولید و عرضه عمده بهترین خاویار جهان را دارند. زیرا این محصول را از دریای خزر بدست آورده که مرغوبترین نوع در سراسر دنیاست. یکی از محصولاتی که سبب شده دریای خزر را در دنیا بشناسند، خاویار کاسپین است. دریای خزر یکی از دریاهایی است که به خاویارش بسیار معروف می باشد. خاویارهای معروف ایران و جهان در دریای خزر استحصال می شوند. یکی از خاویارهایی که در دریای خزر تولید می شود خاویار بلوگا ایرانی می باشد. خاویار بلوگا از لحاظ کیفیت یکی از بهترین خاویارهای جهان می باشد و همین موضوع باعث شده تا صادرات این خاویار به صورت حضوری و غیری حضوری که همان اینترنتی است به صورت ویژه انجام شود.

بهترین خاویار جهان

بهترین خاویار جهان در ایران

این محصول که در دل ماهی های مختلف مانند اوزون برون و فیل ماهی در این دریا تولید می شوند، توسط شرکت های مختلف فرآوری شده و به بازار عرضه می شوند. با توجه به اینکه شرکت های تخصصی مختلفی در ایران فعالیت داشته می توانند بهترین نوع آن را به کشورهای مختلف جهان صادرات کنند. به این ترتیب از سراسر دنیا تقاضا خرید را دریافت می کنند. ایران مدعی است بهترین خاویار دنیا را تولید میکند. برند خاویار ایران از مرغوب ترین کارهای دنیا محسوب می شود. در کل دنیا خاویار را با برند خاویار ایران و برند خاویار کاسپین می‌شناسند. چون حدود ۹۰ درصد ماهیان خاویاری در دریای خزر و کاسپین زندگی می کند و به همین ترتیب بیشترین میزان تولید خاویار از این منطقه صورت می پذیرد.

بهترین خاویار جهان در ایران

گونه های مختلف ماهی خاویار در دریای خزر

  1. فیل ماهی
  2. اوزون برون
  3. تاس ماهی ایرانی
  4. تاس ماهی روسی
  5. شیپ
  6. سیبری

 بهترین خاویار جهان

منبع: خاویار ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

رایبد تولیدکننده خاویار صادراتی

شرکت خاویار صادراتی بلوگا

هر شرکت خاویار صادراتی درجه یک را از بهترین ها انتخاب کند، طبیعتا میزان مشتریان …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار