صادرات خاویار ایران - رایبد خاویار
صادرات خاویار درجه یک
صادرات خاویار درجه یک به المان

صادرات خاویار درجه یک به المان

صادرات خاویار درجه یک به المان به نام خاویار رویال بلوگا و بلوگا دریای خزر به کشور المان از طریق فرودگاه امام خمینی صورت می پذیرد. برای صادرات خاویار به اروپا نیازمند گرفتن مجوز از شیلات و نهادها نظارتی می باشد.

  • پک های ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۳۰، ۵۰، ۱۰۰، ۱۵۰ گرمی
  • یک کیلویی و دو کیلویی

صادرات خاویار درجه یک به المان

اهمیت کیفیت بر صادرات خاویار درجه یک ایرانی

چرا باید در هنگام تولید خاویار با هدف صادرات باید محصولی درجه یک فراهم شود؟ آیا کشور آلمان از بهترین خاویار استقبال بیشتری خواهند کرد؟ خاویار همانند بسیاری از محصولات تولیدی از نظر کیفیت درجه بندی دارد. هنگام عرضه با بازار نیز این موضوع مد نظر قرار می گیرد.

صادرات خاویار درجه یک به المان

با ارائه درجه بندی های مختلف از سوی شرکت های تولید کننده خاویار، قدرت انتخاب به مشتریان داده شده است.هر یک از این شرکتها می توانند محصول مد نظر خود را با کیفیت و قیمت مشخص خریداری کنند. همیشه خاویار درجه یک و مرغوب از توجه بیشتری در بازار برخوردار خواهد بود.

خاویار درجه یک صادراتی

یک خاویار زمانی می تواند صادراتی بشمار آید که از هر لحاظ با کیفیت، مرغوب و درجه یک باشد. یعنی اینکه تمامی اشپل ها با کیفیت بوده و در خطوط تولید بررسی شود. بعلاوه از بسته بندی مرغوب و مشتری پسند برای آن استفاده گردد. در راستای صادرات هر چه بیشتر خاویار به کشورهای مختلف، تولید کننده های ایرانی شرایطی مطلوب را فراهم کرده است. محصولی با کیفیت را به در اختیار مشتریان مهم خود از دیگر کشورها قرار می دهند.

خاویار درجه یک صادراتی

انواع صادرات خاویار درجه یک به المان

صادرات خاویار درجه یک
خاویار لوکس

منبع: خاویار ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

شرکت خاویار ایران

شرکت صادرات خاویار اصل ایران

شرکت خاویار ایران رایبد خاویار و سایر مراکزی که در ایران برای صادرات خاویار اصل …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار