صادرات خاویار ایران - رایبد خاویار
فروش خاویار ایرانی در رایبد خاویار

اعطای نمایندگی خاویار ایران در مشهد

طرح اعطای نمایندگی خاویار ایران در مشهد آغاز شده است. لذا فروشگاه ها و یا شرکت هایی که تمایل به همکاری با ما را دارند، مشخصات کامل خود و مجموعه را از طریق ایمیل و یا تماس با بخش بازرگانی به ما اعلام نمایند. همچنین اگر می خواهید از جزئیات بیشتر همکاری و اعطای نمایندگی فروش خاویار جویا شوید، حتما با بخش بازرگانی و فروش خاویار ایران تماس برقرار نمایید.

خاویار یک محصول لوکس و با ارزش است لازم است برای اعطای نمایندگی جنبه های مختلف آن بررسی گردد و پس از برنامه ریزی دقیق و آگاهی کامل نمایندگی اعطا خواهد شد. ظرفیت بسیار بالایی که خاویار ایران برای صادرات و ارزآوری و داشته و بر اقتصاد ایران تاثیر بسیار مطلوب و باعث افزایش قدرت اقتصادی بازار می گردد.

آغاز طرح جذب نمایندگی خاویار

خاویار ایران یک برند جهانی است و از فرصتی که این برند به ما میدهد نباید به راحتی از دست بدهیم. به بازاریابی و صادرات این کالای خاص آهمیت دهیم و آنرا در اولویت خود قرار دهیم، که تاثیر مستقیم بر صادرات غیرنفتی دارد. و در رشد و پیشرفت بازار نقش اساسی را ایفا می کند. ما این پروزه را با اعطای نمایندگی خاویار ایران در مشهد آغاز نموده ایم.

اعطای نمایندگی خاویار ایران در مشهد

اعطای نمایندگی خاویار به شهرهای گوناگون

هر شرکت یا فروشگاه بزرگی که تقاضای نمایندگی در شهرهای ذیل را دارد، با بخش بازرگانی ما تماس گرفته و جزئیات بیشتر نمایندگی و قیمت خاویار ایران آگاه گردد:

 • شیراز
 • کرمان
 • اهواز
 • بندرعباس
 • کیش
 • تبریز
 • همدان
 • یزد
 • یاسوج
 • ارومیه
 • خرم آباد

تخفیف ویژه برای نمایندگان خاویار ایران

در فصل بهار و تابستان برای فروش خاویار به نمایندگی تخفیف های ویژه قرار میدهیم؛ تا شرایط بازار برای فروشندگان و نمایندگان ما مطلوب و ایده‌آل گردد. لذا جزئیات کامل و دقیق تر را حتما از طریق وب سایت و یا کانال تلگرامی رایبد خاویار جویا شوید.

اعطای نمایندگی خاویار ایران در مشهد

خاویار ایران علاوه بر فروش داخلی بسیار خوبی که دارد، در بحث صادرات نیز یکی از محصولات است که به راحتی بازار فروش آن را می‌توانیم پیدا کنیم. چون خاویار ایران بهترین خاویار دنیا است که کیفیت و طعم آن زبان زد تاجران و مصرف کنندگان بین المللی است.

اعطای نمایندگی خاویار ایران در مشهد

مشهد به عنوان قطب گردشگری و زیارتی کشور، زائران متعددی را از داخل کشور و حتی خارج از کشور جذب می نماید. یک ظرفیت و پتانسیل بالا برای فروش محصولات لوکس ایرانی همچون خاویار را ایجاد فراهم نموده است. داشتن نمایندگی فعال و کارآمد در شهر مشهد بسیار برای مجموعه رایبد خاویار مهم است.

اعطای نمایندگی خاویار ایران در مشهد از اهداف اصلی ما است و می خواهیم از بازار بزرگ این شهر مقدس به نحو احسنت استفاده نماییم تا هم باعث رشد تولید و صادرات خاویار گردد و هم بر اقتصاد و ارزآوری کشور تاثیر مستقیم و خوبی داشته باشد.

عرضه مستقیم محصولات ماهی خاویاری

انوواع محصولات ماهی خاویاری به نمایندگی‌ها یا رسمی رایبد خاویار عرضه میگردد. این محصولات شامل:

 1. انواع خاویار های ایران
 2. گوشت ماهی خاویاری
 3. روغن خاویار
 4. و…

اعطای نمایندگی خاویار ایران در مشهد

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

صادرات ماهی خاویاری پرورشی

صادرات ماهی خاویاری پرورشی از ایران

صادرات ماهی خاویاری پرورشی از ایران به کشورهایی مانند ترکیه و روسیه به دلیل بالا …

بدون دیدگاه

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار