خانه / خاویار بلوگا / فروش آنلاین انواع خاویار الماس
انواع خاویار الماس

فروش آنلاین انواع خاویار الماس

انواع خاویار الماس به صورت فروش اینترنتی و آنلاین به تمامی مصرف کنندگان داخلی و خارجی ارائه می گردد. قیمت فروش این محصولات به صورت مشخص شده ای در این مراکز قابل دسترسی خواهد بود. همانطور که مستحضر هستید خاویار در واقع همان تخم ماهیان خاویاری است که به عنوان گران ترین مواد غذایی به شمار می‌رود. البته این محصول از نظر ارزش اقتصادی و غذایی برای کشور ایران دارای ارزش بسیار زیادی است و با وجود این که بیش از ۹۳ درصد خاویار تامین شده در بازارهای جهانی و صادراتی از دریای خزر تامین می گردد این دریا به عنوان یک منبع غنی اقتصادی برای کشور ایران دارای ارزش و اهمیت زیادی است. در ایران به صورت عمده چهار نوع خاویار از دریای خزر صید می شوند:

خاویار بلوگا
• خاویار سورگاه
• خاویار آستارا
خاویار بری

انواع خاویار الماس

خرید انواع خاویار الماس ایرانی

از جمله مهمترین ماهیان خاویاری که از نظر اقتصادی و غذایی برای کشور ایران دارای اهمیت و ارزش بسیار زیادی هستند فیل ماهی یا بلوگا هستند که خاویار های خارج شده از این ماهی ها به عنوان خاویار الماس در ایران شناخته شده می باشند.
در بازارهای تجاری این نوع خاویار ها بیشتر با نام تجاری خاویار الماس مورد معامله واقع می شوند.

بهترین خاویار در جهان خاویاری است که دارای رنگ روشن باشد و هرچه رنگ خاویار شفاف تر و روشن تر باشد، دارای ارزش غذایی و اقتصادی بیشتری است.
جالب است بدانید خاویار بلوگا دارای بیشترین شفافیت و روشنی است و به همین دلیل جزو گران ترین خاویار ها در جهان شناخته می شود. بهتر است بدانید خرید عمده انواع خاویار الماس ایرانی توسط کشورهای اروپایی انجام می‌شود و این محصول به صورت صادر شده به این کشور دارای محبوبیت بی نظیری است.

قیمت فروش خاویار الماس ایرانی

همانطور که در متن قبلی بیان شد خاویار الماس ایرانی به عنوان گرانترین نوع خاویار در بازارهای جهانی شناخته شده می باشد. قیمت فروش این محصول بسته به کیفیت بسیار زیاد و ارزش غذایی بسیار بالایی که دارد طبق فاکتورهای مشخص شده در این بازارها تعیین می گردد.

انواع خاویار الماس یا بلوگا ایرانی

  • سه صفر
  • امپریال
  • درجه یک
  • درجه دو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار بلوگا رایبد خاویار

شرکت رابید خاویار با اعلام قیمت خاویار بلوگا با کمترین نرخ ممکن توانسته در شهرهای …