صادرات خاویار ایران - رایبد خاویار
رایبد تولیدکننده خاویار صادراتی

شرکت خاویار صادراتی بلوگا

هر شرکت خاویار صادراتی درجه یک را از بهترین ها انتخاب کند، طبیعتا میزان مشتریان بیشتری در بازار جهانی خواهد داشت. یکی از بهترین انواع خاویار ایران، بلوگا بوده که در دنیا محبوبیت دارد. با توجه به اینکه خاویار انواع مختلفی داشته، ارائه آن نیز در بازار با در نظر گرفتن نوع و کیفیت انجام می شود. این موضوع می تواند در افزایش مشتریان داخلی و خارجی هر شرکت تاثیر زیادی داشته باشد. زیرا خاویار از سوی مصرف کننده ها با در نظر گرفتن کیفیت و طعم آنها تهیه می شوند.

آنچه مسلم و مهم بوده باید شرکت هایی که در حوزه صادرات خاویار فعالیت دارند، گونه های بسیار خوب و درجه یک را تولید و با بسته بندی لاکچری وارد بازار جهانی کنند. بخصوص انواع خاویار شناخته شده در بازار جهانی که می تواند توجه کشورهای زیادی را به خود جلب کند. خاویار بلوگا را می توان از گونه های منحصر به فرد و بسیار گران دانست. زیرا تولید این محصول در ایران محدود بوده و بیشترین حجم تولید شده برای صادرات به دیگر کشورها ارائه می شود.

شرکت خاویار صادراتی

معرفی شرکت خاویار صادراتی به اروپا

شرکت های معروفی در ایران می توان نام برد که در راستای صادرات بهترین نوع خاویار بلوگا فعالیت خوبی داشته و توانسته اند این محصول درجه یک ایرانی را با برندهای خود جهانی کنند. به همین دلیل معرفی این شرکت ها خالی از لطف نبوده و به شناخت آنها در داخل کشور نیز کمک زیادی می کند. برخی از معروفترین شرکت خاویار بلوگا که خاویار صادراتی را به کشورهای مختلف ارائه می دهند:

  • رایبد خاویار
  • باهو خاویار
  • دریا خاویار
  • کالچر
  • الماس پارس
  • دریا خاویار
  • مروارید قروق

این تولید کننده ها در کشورهای مختلف اروپایی نفوذ پیدا کرده و تولیدات خود را با کیفیت عالی در بازار این کشورها ارائه می دهند. لذا سالانه با توجه به تقاضای هر کشور عملکرد خوبی بر روی کشوهای اروپایی داشته و بهترین تولیدات خود را در اختیار آنها قرار می دهند. این کشورها هر ساله مقادیر قابل توجهی از انواع خاویار بلوگا را از شرکت های نامبرده خریداری می کنند.

شرکت خاویار صادراتی

معرفی برترین خاویار های ایران و جهان

در رده بندی خاویار می توان میزان تقاضای ایران و جهان را مد نظر قرار داد. زیرا این موضوع نشان دهنده حجم خرید انواع خاویار بوده و می تواند به تولید کننده های مبتدی کمک زیادی در تولیداتشان کند. از این رو می توان برترین انواع خاویار های ایران را اینگونه بیان داشت:

  • بلوگا
  • آسترا
  • سوروگا

هر یک از این خاویار ها می توانند حاشیه سود خوبی برای تولید کننده های ایرانی داشته و با سرمایه گذاری ویژه بر روی آنها بازار کشورهای مختلف را مد نظر قرار داد. میزان تولید هر یک از این خاویارها در داخل کشور اهمیت بسیار زیادی داشته و می توان با برنامه ریزی بیشتر در راستای فروش آنها فعالیت نمود. در این میان شرکت های با تجربه و معتبر مانند انچه در بالا اشاره شد، می توانند به دلیل داشتن برند معتبر و خوب این تولیدات را بهتر جهانی کنند.

شرکت خاویار صادراتی

صادرات انواع خاویار بلوگا

وقتی هدف از صادرات خاویار بلوگا کشورهای مدرن و پیشرفته باشد، طبیعتا نمی توان محصولی با درجه کیفی پایین را در آنها ارائه داد. زیرا در این کشورها دقت به کیفیت محصولات زیاد بوده و مصرف کننده ها برای محصولات مرغوب هزینه بیشتری می دهند.
از این صورت صادر کننده های ایرانی انواع خاویار بلوگا از بهترین ماهی ها برداشت کرده و در شرایط ویژه استانداردسازی و بسته بندی می کنند. بی تردید موفق در حوزه صادرات خاویار به کشورهای مختلف دنیا می تواند در ارز آوری کشور تاثیر زیادی داشته و شرکت های زیادی را به خود مشغول می کند. این شرکت ها می توانند با افزایش صادرات خاویار، میزان تولید خود را نیز افزایش دهند.

شرکت خاویار صادراتی

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می خواهید از آخرین و محبوب ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

صادرات ماهی خاویاری پرورشی

صادرات ماهی خاویاری پرورشی از ایران

صادرات ماهی خاویاری پرورشی از ایران به کشورهایی مانند ترکیه و روسیه به دلیل بالا …

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار